Sluníčka

Děti 3 - 4 roky

Motto :
Je to pravda, žádný klam, honem pojďte děti k nám. Sluníčko nás pohladí, všichni jsme kamarádi.

O děti se starají paní učitelky: pí učitelka Gabriela Petruňová a pí učitelka Jiřina Žáková.

U nás ve třídě moc rádi zpíváme, tancujeme a velikou radost nám dělají i nejrůznější hudebně-pohybové hry. Ručičky procvičujeme při různých pracovních a výtvarných činnostech a když se nám něco pěkného povede, zdobí naše práce nejen nástěnku v šatně, ale i naší třídu.

Paní učitelky nám často vypravují a čtou různé příběhy a pohádky. Osudy jejich hrdinů prožíváme pak při jejich dramatizaci. Všichni se těšíme, když můžeme svým rodičům předvést vše, co jsme se naučili. Na to máme příležitost při besídkách o vánocích a na jaře jako dárek maminkám k svátku.

Samozřejmě rádi cvičíme a pohybujeme se. Šťastní jsme i při tvořivých hrách ve třídě. Máme zajímavé herní koutky, kde formou hry prožíváme nejrůznější situace z běžného života. Vaříme v kuchyňce, stolujeme v pokojíčku, necháme se zkrášlit v kosmetickém salónu či u kadeřníka. Když je třeba, vyšetří nás pan doktor ve své ordinaci, kde to ale vůbec nebolí. Porouchané auto si necháme opravit v autodílně, pro zajímavou knihu si zajdeme do knihovny atd. Taky se moc těšíme na svačinky i oběd, protože v naší školce moc dobře vaří – MŇAM!

Datum poslední aktualizace: 1. dubna 2019

vytisknout stránku
Oficiální stránky města Plzně
Design by SITMP